• Pridajte sa k nám
Fitness centrum Vix
Poľná 3068/17, 010 01 Žilina, Slovakia
+421 41 724 55 18
0
Zatiaľ nehodnotené

Fitness centrum Vix

Popis firmy: 

V tomto zariadení s klimatizovaným prostredím poskytujeme nadštandardné služby v podobe vedenia prípravy osobnými trénermi, zhotovovanie tréningových, dietetických plánov a odborné konzultácie.

Vysokofunkčné posilňovacie stroje firmy Grunsport spĺňajúce tie najvyššie estetické hľadiská vyhovujúce od rekreačného po vrcholový rámec telesnej prípravy.

V aeróbnej sekcii posilňovne dominuje značka Technogym - svetová jednotka kardioprístrojov - pomocou ktorej máte možnosť budovať Vašu vytrvalosť. K dispozícii sú bežecké pásy, stepre, stacionárne bicykle a iné zariadenia od tejto firmy.

Ochotný personál zložený o. i. z vysokoškolsky vzdelaných odborníkov je pripravený pomôcť a poradiť vo Vašom tréningovom procese.

Súčasťou dlhodobého plánu je rozšírenie cvičebnej plochy (má viac ako 300 m 2 + tri šatne) a v určitých hodinách spustenie kardioprogramu - za odbornej spolupráce s kardiológom -aj pre rekonvalescentov s kardiovaskulárnymi komplikáciami a inými civilizačnými ochoreniami.

Súčasťou Fitness centra je i poskytovanie doplnkovej výživy od renomovaných svetových výrobcov. Fitness centrum VIX má i kulturistický oddiel, ktorý sa o. i. podieľal na výchove majstra sveta.

Otvárací čas: 
pondelok - piatok: 8:00 - 21:00 sobota - nedeľa: 8:00 - 20:00
Zdielaj: