• Pridajte sa k nám
Crunch Fitness Club
NC Laugarício, 911 01 Trenčín, Slovenská republika
032/642 10 06, 0911 014 455
0
Zatiaľ nehodnotené

Crunch Fitness Club

Popis firmy: 

Crunch fitness club pre Vaše zdravie

Žijeme privysokým životným tempom vo svete, ktorý sa neustále niekam ponáhľa. Každodenný stres, zhon, povinnosti nás natoľko pohlcujú, že zabúdame na seba a na svoje zdravie. Máme pre Vás riešenie!

Crunch fitness club je miesto s príjemnou atmosférou, kde sa na Vás každý deň teší náš profesionálny tím, ktorý Vám vždy ochotne poradí.

Crunch fitness club predstavuje kombináciu fitnes, oddychu a zdravého životného štýlu.

Ponúkame Vám príjemné prostredie, najmodernejšie strojové vybavenie, odborný prístup profesionálnych osobných trénerov a fitnes inštruktorov, širokú ponuku aerobikových hodín, možnosť individuálnych tréningov využívajúcich najnovšie formy trénovania a osobný prístup ku každému zákazníkovi.

Hovoríte si, že fitness pre Vás nie je? Určite radi relaxujete a práve my Vám ponúkame oddych v podobe bylinkovej (parnej) a suchej (fínskej) sauny, rovnako ako aj pestrú ponuku masáží a kozmetických procedúr.

Crunch fitness club Vám ponúka širokú škálu služieb, možnosť aktívneho ale aj pasívneho oddychu, príjemné prostredie a kolektív mladých ľudí, ktorí Vás nabijú energiou a vždy Vám radi pomôžu.

...S nami to zvládnete...

Sme tu pre Vás každý deň.

Otvárací čas: 
po-pia 6:00-22:00 so-ne 8:00-21:00
Zdielaj: