• Pridajte sa k nám
Grand Hotel Bellevue - Fitness, Vysoké Tatry
Tatranský národný park, Horný Smokovec 21, 062 01 Vysoké Tatry, Slovenská republika
+421 52 4762111
0
Zatiaľ nehodnotené

Grand Hotel Bellevue - Fitness, Vysoké Tatry

Popis firmy: 

V priestoroch fitness centra nájdete zariadenia na kardiovaskulárne cvičenie. Stroje svojim jednoduchým ovládaním, moderným dizajnom a efektívnosťou určite splnia očakávania každého hosťa, pre ktorého znamená cvičenie zábavu a inšpiráciu.
K dispozícii máme kardiostroje: veslársky trenažér, bežiace pásy, stacionárne bicykle, cross-trainer (eliptický trenažér), pri ktorých je možnosť nastavenia rôznych profilov tratí, obtiažnosť a priame snímanie pulzovej frekvencie, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu.

Doplnkom týchto kardio strojov sú posilňovacie stroje, na ktorých je možné precvičovať všetky svalové partie. V hotelovom fitness centre sú vám k dispozícii aj lavičky na cvičenie s činkami firmy KOHI. Cvičením dochádza k spaľovaniu kalórií, svaly udržujete silné, odbúravate tuky a predchádzate obezite.

Veslársky trenažér CONCEPT 2 zapája do činnosti väčšinu svalových skupín, zlepšuje sa tým práca srdca a pľúc a zároveň spaľujete prebytočné kalórie. Intenzitu záťaže si určujte podľa svojich možností.

Špičkové kardio prístroje Life Fitness, používajú svetoví šampióni v atletike, armáda, členovia športových klubov, olympijskí medailisti, vrcholoví a rekreační športovci:

Bežiace pásy s unikátnym systémom absorpcie nárazov FlexDeck redukuje dopad na kolená, šľachy a chrbticu takmer o 30% a tým znižuje riziko zranenia.

Kardio bicykle Lifecycle s prelomovou technológiou, odolnými komponentami a ergonomickými vlastnosťami, patria medzi špičku vo svojej kategórii.

Cross-Trainer Life Fitness precvičuje celé telo a má jedinečný, plynulý chod. Priestranné a pohodlné pedále minimalizujú pohyb bedier do strán a redukujú záťaž na spodnú časť chrbtice.

Zdielaj: