• Pridajte sa k nám
Fitness centrum City Gym
ZOC Max, Vihorlatská 2/A, 080 01 Prešov-Sekčov, Slovenská republika
+421 907 390 204
0
Zatiaľ nehodnotené

Fitness centrum City Gym

Popis firmy: 

Posilňovňa fitnesscentra CITY GYM v Zábavno-obchodnom centre MAX je rozmiestnená na ploche približne 544 m2.

V našom fitness centre nájdete rozsiahlu cardio zónu s 15-timi stanovištami. Náročnejšiu klientelu určite zaujme rada najmodernejších posilňovacích a wellness strojov od firmy Technogym a INSPORTLINE, ktoré vďaka hydraulicky nastaviteľným sedačkám, ergonomickým rúčkam a dokonalej biomechanike pohybu umožnia cvičiť v najvyššom štandarde a pohodlí.

Súčasťou fitnesscentra CITY GYM je aj telocvičňa určená na skupinové športové aktivity, je ideálna aj na tréningy bojových športov, na kondičnú prípravu športovcov, alebo na súkromné tanečné tréningy a podobne. V týchto priestoroch prebiehajú pravidelné viacdruhové cvičenia aerobikov ako napr. body work, pilates, tae bo, zumba, cvičenie na fitbaloch, indoor cycling... Dohľad nad Vami majú skúsení inštruktori, lekcie sú každý deň v týždni. K vybaveniu telocvične patria špičkové doplnky na absolvovanie dokonalého tréningu alebo cvičebnej jednotky (malé činky, švihadlá, expandre, stepery, fit lopty atď.)

Aktuálna ponuka kurzov:

ZUMBA - Zumba je tanečná fitness hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac... Sexy a energické latino rytmy vytvárajú PÁRTY ATMOSFÉRU, ktorá vás strhne do víru pohybu a zaručene vám zdvihne náladu! Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na problémové svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho ... vytancujete 500 - 1000 kcal /hod. a napriek únave domov odchádzate šťastní.

Hip hop dance aerobic - zábavná tanečná hodina, využívajú sa rôzne tanečné a aerobikové štýly. Zamerané na zlepšenie koordinácie, zvýšenie kondície a zlepšenie nálady.

Fit ball - Posilňovacie cvičenie, ktoré je kombináciou aeróbneho cvičenia a posilňovacích cvikov realizovaních pomocou fit lopty, zamerané na správne držanie tela, spevnenie svalstva celého tela, zlepšenie kondície a spaľovanie tukov.

Tae.bo - Súbor cvičení, ktoré v sebe nesú prvky bojových umení, boxu i aerobiku zameraných na odbúravanie tuku, spevnenie svalov a zlepšenie kondície. Cvičenie sa zameriava na celé vaše telo komplexne, za hodinový tréning precvičíte všetky dôležité partie, zmenšíte tukovú zásobu a skvalitníte si vlastnú ohybnosť.

Body form, Body workout - Aeróbne posilňovacie cvičenie, striedanie intervalu posilňovania s intervalom jednoduchej kombinácie aeróbneho cvičenia. Podstatou je formovanie postavy, posilňovanie svalstva celého tela a zlepšenie fyzickej kondície, pričom dochádza k vyššiemu spaľovaniu tukov.

Pilates - Skupinové cvičenie zamerané na rovnomerné vytvarovanie postavy, udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového aparátu, ako aj zdokonalenie správneho postoja i pohybovej koordinácie. Súčasťou lekcie je aj zaradenie strečingových cvičení keďže napomáhajú k udržiavaniu svalovej ohybnosti a tým predchádzaniu úrazov.

Indoor cycling - je najmodernejší druh skupinovej aerobnej záťaže na stacionárnom bicykli, ktorá šetrí kĺby a spaľuje tukové zásoby. Motivujúca hudba, striedanie záťaže a relaxácie, technika dýchania a odborné vedenie inštruktora posilňuje nielen nohy, ale taktiež paže, ramená a chrbát. Táto nová aktivita umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a výkonnostných úrovní rozvíjať aerobnú kapacitu a tým zároveň upevňovať svoje zdravie. Výskumy preukázali, že sa pri nej spáli 12x viac kalórii, ako pri aerobiku, precvičí všetky partie tela a pri tom iba minimálne zaťaží kĺby.

Otvárací čas: 
Pondelok - Piatok 7,00 - 21,00 Sobota - Nedeľa 8,00 - 21,00
Zdielaj: