• Pridajte sa k nám
Expreska
Novomeského 511/77, 949 11 Nitra, Slovenská republika
037/6316992
0
Zatiaľ nehodnotené

Expreska

Popis firmy: 

Expreska je rýchly a mimoriadne účinný systém cvičenia pre ženy každého veku formou kruhového tréningu. Cvičí sa na jednotlivých stanoviskách rozložených do kruhu a na každom z nich strávite pol minúty. Strieda sa silové cvičenie na posilňovacích strojoch s aeróbnym na medzistaniciach. Cvičí sa v optimálnej pulzovej frekvencii na spaľovanie tukov. Precvičíte si tak celé telo, posilníte srdce a spálite tuky.

Počas 30 minút rovnomerne precvičíte všetky svalové skupiny. Polhodina je navyše čas, ktorý si aj veľmi zaneprázdnená žena môže dovoliť trikrát týždenne investovať do svojho zdravia a krásy.

V EXPRESKE cvičíte stále pod dohľadom trénerky. Nebojte sa prísť, aj keď nemáte žiadne skúsenosti s posilňovacími strojmi. Trénerka Vám všetko dopodrobna vysvetlí a názorne ukáže. Naše trénerky zohľadnia Váš vek, Vašu kondíciu, prípadné zdravotné problémy, takže sa nemusíte báť, že tréning nezvládnete.

Skúšobný tréning zadarmo má u nás každá záujemkyňa – takže neváhajte a príďte si zacvičiť.

Navyše v Expreske poskytujeme výživové poradenstvo pre ženy aj pre mužov. Objednajte sa na výživovú konzultáciu a dozviete sa:

- Diagnostiku Vašej telesnej stavby

- Mieru prekyslenia Vášho organizmu

- Správnosť Vašich stravovacích návykov

- Prekonzultujete Váš aktuálny zdravotný stav

- Navrhneme Vám to najvhodnejšie pre Vás

Otvárací čas: 
Pondelok - piatok: 7:00 - 21:00 Sobota: 8:00 - 12:00 Nedeľa: 15:00 - 19:00
Zdielaj: