• Pridajte sa k nám
Bike4Fun
Dolnočermánska, 949 01 Nitra, Slovakia
0915 666 006
0
Zatiaľ nehodnotené

Bike4Fun

Popis firmy: 

V bike 4fun studiu sa venujeme stále populárnejšiemu indoor cyclingu, cvičeniu Pilates a poradenstvu v oblasti zdravej výživy a znižovania nadváhy.

V našom štúdiu Vás čaká 10 stacionárnych bicyklov s meračmi tepovej frekvencie. V štúdiu spolupracujeme so školenými a výhradne odborne certifikovanými lektormi.

Dnes už všeobecne akceptovaný poznatok, že nesprávna výživa a nedostatok pohybovej aktivity, s čím alarmujúci nárast ľudí s nadváhou a obezitou, nás viedol k vytvoreniu Centra znižovania nadváhy.

V rámci toho ponúkame rôzne programy na zlepšenie fyzickej i psychickej kondície:
- individuálne kurzy
- skupinové kurzy
- pobytové kurzy

Program, ktorý ponúkame, môžeme upraviť „na mieru“ podľa vašich individuálnych požiadaviek a nárokov.

Indoorcycling (spinning)

Patrí k najmodernejším aeróbnym tréningovým programom súčasnosti. Je to skupinové kondičné cvičenie na stacionárnych bicykloch so špeciálne upraveným cyklistickým programom v kombinácii s hudbou.
V rozvrhu nájdete lekcie pre začiatočníkov, pokročilých, seniorov, matky s detmi, športové kluby.

IndoorBody

Kombinácia aeróbneho a posilovacieho tréningu. 45 minút indoorcyclingu a 30 minút posilňovacieho programu. Je určený pre všetky výkonnostné skupiny.

Power joga

Dynamické cvičenie, kombinácia aeróbneho a posilňovacieho tréningu. Cvičenie je založené na pravidelnom opakovaní základných pozícií v jóge. Posilníte ochabnuté svaly, vyrovnáte svalové dysbalancie, vytvarujete problémové partie, natiahnete skrátené svaly. Je určená pre všetkých.

Pre deti - zdravý chrbát a cvičenia na balančných podložkách

Špeciálna kombinácia cvičení pre odstránenie a predchádzanie chybného držania tela u detí a mládeže. Kombinácia SM systému so špeciálnymi gumami a netradičnými cvičeniami na balančných podložkách.

Tretí vek (seniori)

Kombinácia aeróbneho, posilňovacieho, vyrovnávacieho a strečingového tréningu, plne rešpekujúceho osobitosti tohto veku. Informujte lekára o vašom zámere zúčastniť sa na takomto type cvičenia. Určené aj pre začiatočníkov.

Bodywork

Lekcie zamerané na tvarovanie a zlepšenie telesnej kondície a nenáročná aerobicková choreografia.
Cvičiteľka je niekoľkonásobná Majsterka sveta v kategórii fitnes.

Flowin

Flowin je produkt, ktorý dokáže nahradiť tradičný tréning v posilňovni so závažím a aerobik vo fitness centrách sa dá naplno cvičiť bez doskokov a zaťaženia kĺbov. Tréning je natoľko intenzívny, že kilogramy idú dole aj bez toho aby človek musel behať, alebo skákať.

Zdravý chrbát – SM systém

Originálna metodika ako liečiť poruchy chrbtice, ale hlavne ako im predchádzať dostatočnou regeneráciou a pravidelným cvičením. Cvičenia, ktoré zvládnu všetci bez rozdielu veku.

Zdielaj: