• Pridajte sa k nám
Arcadia sport club
Americká trieda 2588/11, 040 13 Košice, Slovakia
0915 324 779
0
Zatiaľ nehodnotené

Arcadia sport club

Popis firmy: 

Športové centrum sa nachádza na košickom sídlisku Ťahanovce a je zamerané na širokú škálu športových aktivít pre širokú verejnosť.

Posilňovňa (155 m2) je kompletne vybavená strojmi zn. KOHI, činkami a aeróbnou zónou s bežiacimi pásmi, ekliptickým trenažérom a stacionárnymi bicyklami. K dispozícii je osobný tréner a doplnky športovej výživy.

Malá telocvičňa je určená pre indoor cycling (spinning) a cvičenie pilates, veľká telocvičňa pre basketbal, halový futbal, bedminton, aerobic.

INDOOR CYCLING (SPINNING)

Skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré spojuje hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Využívajú sa pritom špeciálne upravené stacionárne bicykle. Sú robusnejšie, stabilnejšie, ich hmotnosť je vyššia a sú spoľahlivejšie. Bicykle sú taktiež vybavené špeciálne tvarovanými riadidlami, ktoré umožňujú pohodlné držanie v troch základných polohách. Keďže sa o priebeh hodiny, motiváciu stará školený tréner, bicykle nie sú vybavené počítačom.

PILATES

Ak sa cviky vykonávajú správne, pod dohľadom vyškoleného inštruktora, dostavia sa výsledky a môže sa odstrániť väčšia časť malých bolestí. Tento cvičebný program naviac zdokonalí a spevní chúlostivé partie strednej časti tela, zbaví vás tukových vankúšikov, pomôže k štíhlym nohám, zlepší držanie tela a naučí vás správnemu dýchaniu.

Otvárací čas: 
denne 8.00 – 22.00 h
Zdielaj: