• Pridajte sa k nám

Fitness články

Pridal admin
01 apr 2017
0

Cvičenie nezdokonaľuje len vašu postavu, ale zdokonaľuje vás ako celok. Prečítajte, ako cvičenie pôsobí na vašu krásu, napr. na vaše problémy s pokožkou.

Existuje mnoho dôvodov prečo cvičiť. Pre niekoho je cvičenie prostriedkom na zdokonalenie postavy na letnú dovolenku, pre iných je to prostriedok ako zostať fit. Bez ohľadu na to, aká je vaša motivácia, výhody cvičenia sú zrejmé. Spoznajte ako vám pomôže pravidelné vylučovanie potu.

Pridal admin
14 mar 2017
0

Cvičenie a chudnutie

Fyzická aktivita vám pomôže priblížiť sa k svojmu cieľu pri spaľovaní kalórií a budovaní svalov. Avšak, to nie je jediný dôvod, pre ktorý by sa cvičenie malo stať súčasťou vášho každodenného života. Cvičenie tiež pomáha predchádzať mnohým zdravotným komplikáciám, znižuje stres a budete sa cítiť lepšie. Nezabúdajte však, že gro je stále postavené na strave.

hiit intervalový tréning s vysokou intenzitou
11 mar 2017
0

Žiadne prístroje

Na intervalový tréning nepotrebujete žiadne veľké bežiace pásy či lavičky so závažím, niekedy jednoducho poslúžia aj veci, ktoré máte bežne doma, alebo vám úplne postačí základná výbava na cvičenie....

Pridal admin
09 mar 2017
0

Ischemická choroba srdca je jednou z hlavných príčin úmrtí. Ak chcete toto riziko znížiť, zaraďte do svojho života pravidelné aeróbne cvičenie. Usilujte sa o aspoň 150 minút miernej intenzity aeróbnej aktivity, alebo 75 minút intenzívnej aeróbne aktivity týždenne. Striedajúca intenzívna aeróbna aktivita s miernejšou môže pomôcť zvýšiť váš potenciál spaľovať tuky.

osobný fitness tréner
Pridal admin
09 mar 2017
0

Rozchod občas býva ťažký a končiť vzťah so svojím osobným trénerom nie je výnimkou. Dôvodom môže byť to, že máte pocit, že už všetko ovládate a chcete cvičiť na vlastnú päsť, alebo sa môžete cítiť frustrovaný nedostatkom výsledkov či množstva peňazí, ktoré ste do tréningu investovali. Osobní tréneri existujú preto, aby pomohli svojim klientom nadobudnúť vedomosti o ich telách...