• Pridajte sa k nám
Fitnesscentrum Kramáre
Bárdošova 3054/2, 831 01 Bratislava, Slovakia
02/54791182
0
Zatiaľ nehodnotené

Fitnesscentrum Kramáre

Popis firmy: 

Posilňovňa a cvičenia pod vedením profesionálnych fitness trénerov, poradenstvo zdravého stravovania a štíhlej línie.

Toto športové zariadenie je na Kramároch na Bárdošovej 2, presne oproti pošte nad potravinami a pozostáva z:

POSILŇOVNE (150 metrov štvorcových)
AEROBIKOVEJ SÁLY (60 metrov štvorcových)
SOLÁRIA
Fit-baru s občerstvením
Zázemia = sociálne zariadenia, šatne a sprchy

Zariadenie je v prevádzke od 1.10.2001. Pri výstavbe boli použité najmodernejšie technológie. Všetky priestory sú klimatizované a zabezpečené špeciálnym vzduchotechnickým zariadením.

V našom fitness centre pre vás na základe výsledkov osobného pohovoru a posúdenia Vašich svalových disbalancií s našimi trénerkami a trénermi vypracujeme optimálny tréningový a regeneracný program zameraný na celkovú rekondíciu Vášho tela. V prípade potreby sa Vám bude venovat osobný tréner, ktorý bude rekondicný program prispôsobovat Vašim denným možnostiam. Dohliadne na správnu techniku cvičenia a na Váš stravovací režim.

V Aerobic centre sme pre Vás pripravili rôzne druhy aeróbnych cvicení v rôznych stupnoch obtiažnosti tak, aby ste si mohli vychutnať dobrý pocit z veľkej dávky endorfínov, ale aj relax z odstránenia Vášho denného stresu.

Fitball - hodina zameraná na spevnenie celého svalového aparátu. Je určená naozaj všetkým, obzvlášt ju odporúčame ľuďom ktorý majú sedavé zamestnanie, problémy s chrbticou a kĺbami. Ako pomôcku používame loptu, ktorá slúži ako fyzioterapeutická pomôcka. Je ľahko zvládnuteľná.

Body hodina - na nej si osvojíte základné krokové variácie a povely, techniku cvičenia a dýchania, pri tomto cvičení prevláda formovanie tela pred spaľovaním - ide o posilňovacie cvičenie.

Fat burner - hodina pre mierne pokročilých. Podstatou tejto hodiny je zvýšenie pulzovej frekvencie na takú hodnotu, aby došlo k odbúravaniu tukov.

Step - ako pomôcka tu slúži step-stupienok s výškou približne 20cm, je to hodina určená pre začiatočníkov, ktorí si osvojili základné krokové povely a prvky. Ide o vytrvalostné cvičenie, poprepletané množstvom krokových variácií. Dôraz sa kladie na dolné partie tela, zadok, stehná.

a ďalšie cvičenia...

Otvárací čas: 
Po-Pia 7,00 - 21,00 So-Ne, sviatok 9,00-21,00
Zdielaj: