• Pridajte sa k nám
Fitness Astra
Martinčekova 33, 821 01 Bratislava, Slovenská republika
02/5341 1386, 0903 227 413
0
Zatiaľ nehodnotené

Fitness Astra

Popis firmy: 

V priestoroch Fitness centra nachádzajúce sa na 1. poschodí nad reštauráciou Astra v Ružovej doline nájdete všetko potrebné na uspokojenie aj najnáročnejších zákazníkov a vyznávačov fitness štýlu.

Súčasťou posilňovne je priestor pre klasických bodybuilderov, ktorý zahŕňa sady lavičiek, voľných činiek, jednoručiek až do váhy 60kg.

K dispozícii máme 8 kardiostrojov v najmodernejšom prevedení od firmy Technogym, rada Selection, u ktorých je možnosť nastavenia rôznych profilov tratí, ako aj ich obtiažnosť a možnosť priameho snímania pulzovej frekvencie, ktorá je hlavným ukazovateľom efektivity tréningu.

V druhej časti fitness centra Astra sa nachádza masážna miestnosť a dve sauny - fínska a parná, každá pre 4 osoby.

Záver fitness centra tvorí viacúčelová telocvičňa, kde prebiehajú pravidelné viacdruhové cvičenia aerobicov - aqua aerobic, funky hip hop, body work, fat burner, interval aerobic, tae robic, step, pilates power joga. Telocvičňa sa hodí aj na tréningy bojových športov, prípadne na kondičnú prípravu športovcov. K vybaveniu patria špičkové doplnky na absolvovanie dokonalého tréningu alebo cvičebnej jednotky (malé činky, švihadlá, expandre, vrecia rôznej veľkosti, boxérske lapy a pod.).

Otvárací čas: 
Po - Pia 08:00 - 22:00 So - Ne 10:00 - 22:00
Zdielaj: