• Pridajte sa k nám
FIT UP!
SKYBOX, Pajštúnska 26, 851 02 Petržalka, Slovenská republika
02 / 20744768
0
Zatiaľ nehodnotené

FIT UP!

Popis firmy: 

V moderných priestoroch nového komplexu Skybox na Pajštúnskej ulici 26 v Bratislave si môžeš prísť kedykoľvek aktívne odpočinúť a využiť všetky cvičiace zóny, ktoré ti FIT UP! ponúka.

FIT UP! sa snaží maximálne uspokojiť všetkých zákazníkov, preto máme otvorené od skorého rána až do polnoci. K dispozícii je špičkovo zariadená Fitness zóna s kardio, power, pure a fitness zónou vybavenými najmodernejšími zariadeniami svetovej značky Technogym. Tvoj tréning obohatí aj exkluzívna Crossfitup zóna či Sky zóna pre skupinové cvičenia. Pre dámy je pripravená oddelená tréningová Ladies zóna so zariadeniami Technogym, špeciálne vyvinutými a prispôsobenými pre ženy. Naši tréneri sú kvalifikovaní a vždy pripravení pomôcť či poradiť – zakladáme si na individuálnom prístupe.

FIT UP! je skvelým miestom na aktívne trávenie odpočinku. Vyhovieme začiatočníkom, pokročilým, ale aj expertom na fitnes tréning. Okrem posilňovacej zóny vám ponúkame kvalitné turbo soláriá značky Ergoline, ktoré garantujú zdravé a k pokožke šetrné opaľovanie. Otvorený je pre vás aj Grapivit Bar so širokým sortimentom nápojov prémiovej kvality s kombináciou vitamínov, L-karnitínom a nízkym obsahom kalórií.

Otvárací čas: 
denne 06:00 - 22:30
Zdielaj: