• Pridajte sa k nám
Fajn Club
Bratislavská 7685/1, 841 06 Záhorská Bystrica, Slovenská republika
0905 620 910
0
Zatiaľ nehodnotené

Fajn Club

Popis firmy: 

V našej posilňovni na Vás čakajú profesionálne stroje značky Dafe. Okrem toho tu tiež nájdete priestor pre cvičenie s vlastnou váhou a pre zvyšovanie kondície na profesionálnych kardio strojoch.

Fajnclub - priestor pre mňa plný športu : squash/ fitness/ masáže/ tenis/ sauna/ bazén/ skupinové cvičenia

SQUASH: Sme najväčšie squashové centrum na Slovensku. Za bezkonkurenčnú cenu Vám ponúkame 5 plne klimatizovaných kurtov Fibresin schválených svetovou squashovou federáciou.

FITNESS: V našej posilňovni na Vás čakajú profesionálne stroje značky Dafe. Okrem toho tu tiež nájdete priestor pre cvičenie s vlastnou váhou a pre zvyšovanie kondície na profesionálnych kardio strojoch.

MASÁŽE: Či už sa potrebujete zregenerovať alebo len radi relaxujete, z našej ponuky masáží si istotne vyberiete niečo pre Vás. Typy, ktoré si je možné objednať: klasická masáž celého tela // športovo klasická masáž celého tela // berussova metóda // bounerova metóda // balneoterapia // bahenná z mŕtveho mora // medová // reflexná masáž hlavy a šije //masáž hlavy a tváre // reflexná masáž chodidiel a rúk// masáž brušného svalstva

TENIS: Pokiaľ patríte medzi tenisových nadšencov, máme pre Vás dva vonkajšie kurty so stredne tvrdým povrchom, ktorý tvorí umelá tráva.

SAUNA: Ak radi relaxujete v teple, ponúkame Vám fínsku saunu s kapacitou 4-5 osôb.

BAZÉN: U nás najdete aj cca 9 metrový vonkajší relaxačný bazén s protiprúdom. Bazén sa dá prekryť, preto je ho možné využívať aj za nepriaznivejšieho počasia.

SKUPINOVÉ CVIČENIA: V našej ponuke tiež nájdete cvičenia ako Pilates či Zumbu.

DOPLNKY

Osobný fitness/squash tréner
Fitness bar
Detský kútik
Kompletne klimatizovaný priestor
Bezplatné parkovisko
Detské ihrisko

Otvárací čas: 
Pon-Ned 07:00-22:00
Zdielaj: