• Pridajte sa k nám
Fitko Fitness Club
Tulská 1358/6, 960 01 Zvolen-Tepličky, Slovakia
045/524 9193, 0911 112 351
0
Zatiaľ nehodnotené

Fitko Fitness Club

Popis firmy: 

Fitko je vybavené špičkovým zariadením od spoločnosti Panatta Sport. Je určené pre všetkých, ktorí potrebujú pohyb, chcú byť zdraví, získať kondíciu a cítiť sa vo forme.

Nezáleží na tom, či ste mladší alebo starší, či ste žena alebo muž. Jediné na čom záleží je, či máte záujem urobiť niečo pre svoje zdravie a chcete sa cítiť fit.

Ak áno, FITKO je pre Vás nepochybne to pravé miesto. Prečo?

FITko je vybavené strojmi svetovej značky PANATTA, ktorá je „rolls royce“ medzi fitnes strojmi. Panatta má viac ako 40 ročnú tradíciu a každoročne investuje veľké finančné prostriedky do vývoja strojov, ktorých kvalita a dokonalosť aj tých najmenších detailov priam vyrážajú dych. Hovoríme hlavne o rade XP De Luxe, ktorá sa nachádza v našom FITKU a ktorej kvalitu pocíti skutočne každý, od „amatéra“ začiatočníka až po vrcholových športovca.

Základom každého moderného fitness je rozsiahla zóna s CARDIO zariadeniami, ako: - bežiace pásy, eliptické trenažéry, bicykle, veslársky trenažér concept 2

Stroje Panatta na precvičenie všetkých svalových partií uspokoja aj tých najnáročnejších športovcov ale aj bežných smrteľníkov, nakoľko trajektória ktorejkoľvek precvičovanej partie dokonale kopíruje prirodzený pohyb ľudského tela, čím sú ľudské kĺby oveľa menej namáhané.

Každý stroj má ovládanie všetkých nastaviteľných častí priamo zo sedu. Nastaviť si takto môžete váhu, s ktorou chcete cvičiť. Ženy ocenia predovšetkým možnosť pridávať si váhy po 2,5kg a rovnako aj hydralické nastavovanie polohy operadla či výšky sedadla iba stlačením páčky.

Bezkonkurenčnou výhodou sú konvergentné ramená, ktoré zabezpečujú, že pri cvičení jedna ruka dvíha nezávisle od druhej navolenú váhu, takže silnejšia ruka pri dvíhaní nepomáha slabšej.

Samozrejme nazabúdame ani na silovú zónu s jednoručkami. Fit lopty, aquahit, bosu, Flexi - bar, balanceboard, dynaband a iné revolučné fitness doplnky nemôžu v špičkovej posilňovni chýbať.

V našom fitness bare si môžte vybrať so širokej ponuky minerálnych vôd, iontových nápojov, proteínov, sacharidov, spaľovačov tukov a iných výživových doplnkov.

Ak potrebujete s niečím poradiť, neváhajte kľudne sa opýtajte zaškolených inštruktorov a profesionálnych trénerov.

Tešíme sa na Vašu návštevu. FITKO TEAM

Otvárací čas: 
Po - Pia: 06:00 - 22:00 So - Ne: 09:00 - 21:00
Zdielaj: